Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

IATA запустила програму міжнародних паспортів мандрівників

Автор:

|

Квітень 06, 2021

|

Рубрика:

IATA запустила програму міжнародних паспортів мандрівників
Александр де Жуніак

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA), яка виступає координатором інтересів авіаційної галузі спільно з ІКАО, запустила програму цифрових паспортів мандрівника. Як повідомляють у штаб-квартирі цієї неурядової організації в Монреалі (провінція Квебек), перший пасажир із мобільним «проїзним» IATA Travel Pass прилетів до лондонського Гітроу. Поки що послуга доступна лише для клієнтів авіакомпанії «Сінґапурські авіалінії», що стала піонером проєкту. Пілотні рейси за маршрутом Сінґапур-Лондон анонсовані по 28 березня.
За даними IATA, ця послуга має на меті зробити міжнародні поїздки в умовах пандемії більш безпечними і загалом реанімувати авіаційну галузь, що постраждала від локдауну. Ініціативу анонсували ще в листопаді 2020-го, й ось тепер ідея дійшла до практичного втілення. «IATA Travel Pass стане для мандрівників універсальним інструментом, що допоможе їм дотримуватися нових правил авіаперевезень», — заявив Александр де Жуніак, генеральний директор організації.
Цифровий документ містить інформацію про вакцинацію пасажира, про результати його «свіжого» ПЛР-тесту на Covid-19 і про наявність/відсутність антитіл. Крім цього, додаток має допомогти мандрівникові швидко знайти інформацію про конкретні вимоги для в’їзду в ту чи іншу країну і про те, де на місці можна здати тест або навіть зробити щеплення. На початку цього року вже близько десяти авіакомпаній висловили бажання приєднатися до цієї програми.
Як повідомляв «Міст», Україна відкрила міжнародні авіапольоти.

Катерина Забродіна

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply