Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Христя Фріланд очолила міністерство фінансів Канади

Автор:

|

Серпень 19, 2020

|

Рубрика:

Христя Фріланд очолила міністерство фінансів Канади
Христя Фріланд

Джастін Трюдо призначив Христю Фріланд, 52-річну канадійку українського походження, новим міністром фінансів. Раніше вона очолювала Міністерство закордонних справ Канади, а тепер також залишається й на посаді заступниці глави уряду. 18 серпня вона склала присягу, ставши першою жінкою-міністром фінансів Канади. Церемонія інавгурації нових членів уряду Канади відбулася в Оттаві.
Обов’язки п. Фріланд, пов’язані з налагодженням стсунків між центральним урядом і владою канадських провінцій і територій, перейдуть до Домініка Леблана, котрий очолює Таємну раду Канади. Усі інші міністри зберегли свої посади у чинному уряді.
Біл Морно, попередній міністр фінансів, оголосив про свою відставку 17 серпня. За інформацією засобів масової інформації, причиною цього рішення стали його розбіжності у поглядах із Джастіном Трюдо з приводу необхідних кроків для підтримання та відновлення економіки в умовах коронакризи. Через масштабні заходи з підтримки економіки дефіцит державного бюджету Канади цього року досяг небачених із часів Другої світової війни масштабів. За прогнозами економістів, до кінця року дефіцит країни може скласти понад 253 млрд CAD. Як писав «Міст», у листопаді минулого року Христю Фріланд, котра очолювала Міністерство закордонних справ Канади, призначили заступницею прем’єра і міністром міжурядових справ цієї країни. Будучи керівницею зовнішньополітичного відомства, вона очолювала канадську делегацію на перемовинах щодо Торгової угоди між США, Канадою та Мексикою 2017-го та 2018 року. Політикиня стала десятою заступницею прем’єра в історії Канади і першою з 2006-го. У складі колишнього уряду Трюдо такої посади не було.
Як повідомляв «Міст», Христю Фріланд закликали бути жорсткішою до РФ.

Андрій Стець, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply