Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Групу військових у Болгарії звинуватили у шпигунстві для РФ

Автор:

|

Листопад 19, 2021

|

Рубрика:

Групу військових у Болгарії звинуватили у шпигунстві для РФ

Військова прокуратура Болгарії висунула звинувачення у шпигунстві на користь Російської Федерації (РФ) шести чинним і відставним військовим. У звинуваченні, спрямованому до військового суду, йдеться, що фігуранти справи займалися збиранням та передаванням секретної інформації іноземній державі.
Серед обвинувачених — колишній посадовці високого ранґу Служби військової розвідки та Міністерства оборони, а також колишній військовий аташе, який курирував секретну інформацію в парламенті Болгарії.
У прокуратурі вважають, що лідером групи був ексспівробітник болгарської розвідки, який був закінчив школу розвідки у Москві, якою відало Головне розвідувальне управління РФ. Після повернення до Болгарії він отримав завдання створити мережу аґентів із доступом до секретних матеріалів, пов’язаних із НАТО й Європейським Союзом. При цьому його дружина, яка має подвійне громадянство Болгарії та РФ, передавала документи російському посольству в Софії. Імена фігурантів справи не називають. Якщо їх визнають винними, їм загрожує від десяти років ув’язнення до довічного терміну.
Як повідомляв «Міст», російського вченого заарештували в Болгарії за шпигунство.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply