Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

Храм, у якому знайшли скарбів на 20 млрд, передали у власність династії

Автор:

|

Липень 14, 2020

|

Рубрика:

Храм, у якому знайшли скарбів на 20 млрд, передали у власність династії
Храм Падманабхасвамі

Верховний суд Індії постановив передати старовинний індуїстський храм Падманабхасвамі, який є одним із найбагатших храмів світу, у власність династії Траванкор. У будівлі раніше знайшли скарбів на 20 млрд USD. Своїм рішенням Верховний суд скасував рішення Вищого суду індійського штату Керала від 2011 року, де розташований храм, коли храм Падманабхасвамі розпорядилися передати у власність штату.
Верховний суд заявив, що новий комітет, який королівська сім’я створить для управління храмом, висотою близько семи поверхів і який прикрашений різьбленням, матиме право вирішувати, що робити з багатством храму, в т. ч. вмістом іншого стародавнього сховища, яке ще належить відкрити.
Храм Падманабхасвамі почали зводити у VI ст. Розпорядником виступала династія князівства Траванкор. 1949 року Траванкор об’єдналося з іншим князівством, Кочі, а 1956-го вони увійшли до складу штату Керала. Останній правитель Траванкору помер 1991 року. Через це влада Кералу заявила, що храм має перейти у власність штату. 2011-го Верховний суд Індії дозволив обстежити Падманабхасвамі — в одному зі сейфів знайшли тонни золотих монет і коштовностей.
Після цього нащадки династії Траванкор узялися оскаржувати право на володіння храмом із владою штату Керал. Верховний суд поставив крапку в цій справі, заявивши, що смерть останнього правителя Траванкору не впливає на спадкоємні права на храм.
Як повідомляв «Міст», в Ефіопії знайшли руїни християнського храму.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply