Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

«Газпром» спалює газ, призначений для експорту в ЄС

Автор:

|

Серпень 12, 2022

|

Рубрика:

«Газпром» спалює газ, призначений для експорту в ЄС

Через обмежене постачання природного газу до Європейського Союзу (ЄС) газогоном «Північний потік» (ПП) російський монополіст «Газпром» почав спалювати газ у промислових масштабах. Мешканці прикордонного з Російською Федерацією (РФ) муніципалітету Фінляндії спостерігають полум’я газових факелів на російській території.
Горіння відбувається поблизу компресорної станції «Портова» й однойменного LNG-терміналу на території РФ. Супутникові світлини системи моніторингу пожеж NASA засвідчили, що цей процес почався, відколи російська газова компанія скоротила постачання до ЄС через ПП із 167 млн куб. м на добу до 67 млн. Мешканці муніципалітету Віролахті також повідомили, що бачили вогонь, який вирує за російським кордоном.
Фахівці пояснюють, що спалювання газу буває необхідним, якщо він не може бути відвантажений споживачу, для того, щоб підтримувати постійний тиск у трубогоні. Петтері Таалас, генеральний секретар Всесвітньої метеорологічної організації, зауважив, що під час спалювання у факелі утворюється так званий чорний вуглець, тобто сажа, що прискорює танення снігу та льоду, коли потрапляє на нього. Це, своєю чергою, прискорює зміну клімату в північних реґіонах.
Як повідомляв «Міст», постачання газогоном ПП зупинили.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply