Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Гаваї переживають найпотужнішу повінь за 40 літ

Автор:

|

Березень 10, 2021

|

Рубрика:

Гаваї переживають найпотужнішу повінь за 40 літ
Стихія на Гаваях

Мер міста Мауї (штат Гаваї) попросив жителів евакуюватися або сховатися на місці через повінь, яку викликав прорив дамби. Уже пошкоджено або зруйнувало кілька будинків. Рятувальна служба повідомила, що отримала багато дзвінків про допомогу від жителів, котрі опинилися в пастці в своїх будинках через підіймання паводкових вод. Місцеві жителі стверджують, що нічого подібного тут не було 40 років.
Згідно зі заявою влади округу Мауї, через проливні дощі вода в дамбі Каупакалуа в Хайку досягла піку 8 березня, і прорвалася близько 15.21 за місцевим часом. Аґенція з надзвичайних ситуацій Гавайських островів наказала евакуюватися всім, хто живе нижче за течією, для нужденних відкрили три притулки.
У Національній метеорологічній службі заявили, що подальші проливні дощі можуть призвести до раптових повеней в районах нижче за течією від греблі, і порадили жителям дотримуватись рекомендацій, наданих посадовими особами управління з надзвичайних ситуацій Мауї. Губернатор заявив, що готовий надати допомогу району під час евакуації. Всі парки округу Мауї зачинили до подальшого повідомлення про зливи та повені.
Як повідомляв «Міст», повінь на Сицилії забрала життя десятьох людей.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply