Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

ХАМАС висунув ультиматум Ізраїлю

Автор:

|

Травень 11, 2021

|

Рубрика:

ХАМАС висунув ультиматум Ізраїлю
Ізраїльські ракети влучили в склад боєприпасів

«Бригади Аль-Кассам», військове крило організації ХАМАС, оголосило Ізраїлю ультиматум вивести своїх солдатів із району мечеті Аль-Акса. «Якщо ворог не припинить облогу тих, хто молиться в мечеті Аль-Акса, нехай дочекається нашої відповіді», — заявив Абу Обайд, представник руху.
Після цього терористи пустили зі сектора Ґаза по території Ізраїлю майже 150 ракет, десятки з них зуміла перехопити ізраїльська система протиракетної оборони «Залізний купол». Про це в повідомив Джонатан Конрікус, офіційний представник Армії оборони Ізраїлю. За його словами, у відповідь Ізраїль завдавав ударів по військових об’єктах руху ХАМАС, у ході яких загинув Мухаммед Фаяд, один із лідерів руху ХАМАС.
Ентоні Блінкен, державний секретар США, на зустрічі з Айманом Гусейном Абдаллою ас-Сафаді, міністром закордонних справ і у справах експатріантів Йорданії, заявив, що ракетні обстріли Ізраїлю треба негайно припинити, а палестинцям та ізраїльтянам — зробити практичні кроки щодо деескалації напруженості. Своєю чергою, Джон Кірбі, прес-секретар Пентаґону, зазначив, що Сполучені Штати засуджують останні ракетні обстріли Ізраїлю з сектора Ґаза і підтримують право єврейської держави на самооборону.
Як повідомляв «Міст», раніше Ізраїль три дні перебував під атакою палестинських бойовиків.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply