Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Гакери атакували пошту та соцмережі глави канцелярії прем’єра РП

Автор:

|

Червень 13, 2021

|

Рубрика:

Гакери атакували пошту та соцмережі глави канцелярії прем’єра РП
Міхал Дворчик

Міхал Дворчик, глава канцелярії прем’єр-міністра Республіки Польща (РП), заявив, що гакери зламали його приватну електронну пошту й отримали доступ до його сторінок у соціальних мережах. Водночас він запевнив, що об’єктом атаки гакерів не стала «жодна інформація, яка є секретною, службовою чи цілком таємною».
Чиновник наголосив, що повідомлення, яке опублікували на сторінці його дружини в Facebook нібито про викрадення таємних документів, які «можуть бути використані для нанесення шкоди національній безпеці РП, а також можуть використати як доказ ймовірного втручання Польщі у внутрішні справи Білорусі», є сфальсифікованим.
«З огляду на, що інформація була опублікована в російській соціальній мережі Telegram, і на той факт, що мені заборонили в’їзд до Білорусі та Росії на 11 років як людині, котра активно підтримує демократичні зміни в колишньому СРСР, я розглядаю цей напад як один із елементів широкомасштабної дезінформаційної діяльності, яка містить фальсифіковану та маніпуляційну інформацію, — заявив п. Дворчик. — З упевненістю можна сказати, що метою цього типу кібератаки є дезінформація, тому відповідні спецслужби РП проводять усі необхідні пояснювальні заходи».
Як повідомляв «Міст», підприємство JBS заплатило російським гакерам 11 млн.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply