Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Ґрета Тунберґ повернулася до школи

Автор:

|

Серпень 25, 2020

|

Рубрика:

Ґрета Тунберґ повернулася до школи
Ґрета Тунберґ

Екологічна активістка Ґрета Тунберґ вирішила повернутися до школи після річної перерви. «Мій академічний рік завершився, і я рада, що нарешті повернулася до школи!», — написала вона у Twitter. Навчання для 17-річної дівчини розпочалося на кілька днів пізніше, ніж її шведських однолітків, котрі пішли до школи після завершення літніх канікул минулого тижня, позаяк вона була в Німеччині, де зустрічалася з канцлеркою Анґелою Меркель, а також брала участь у кліматичних протестах у Берліні.
Ґрета стало всесвітньовідомою екологічною активісткою після своєї поїздки 2019 року на яхті до Нью-Йорка, де взяла участь у кліматичному саміті Організації Об’єднаних Націй, на якому під час виступу з трибуни промовила свою знамениту фразу «Як ви смієте!», звинувативши світових лідерів ц тому, що вони, не вживаючи заходів щодо захисту клімату, «вкрали у неї мрії і дитинство».
Впродовж року юнка зустрічалася з кліматичними активістами по всій Європі й Америці і була номінована на Нобелівську премію миру. 2018-го ще до поїздки до Нью-Йорка, Ґрета Тунберґ почала прогулювати уроки в школі по п’ятницях. Натомість ходила до будівлі шведського парламенту, де влаштовувала пікети зі закликом до рішучих заходів для боротьби зі змінами клімату. Поступово її одиночна акція знайшла підтримку в інших країнах світу і переросла в масштабний рух школярів і студентів, які вимагають дій для запобігання глобальному потеплінню.
Як повідомляв «Міст», шведську школярку висунули на Нобелівську премію миру у березні 2019-го.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply