Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Ґібралтару повторно надали статус міста

Автор:

|

Вересень 01, 2022

|

Рубрика:

Ґібралтару повторно надали статус міста
Ґібралтар

Британська заморська територія Ґібралтар знову офіційно стане містом за 180 років після того, як королева Великої Британії Вікторія вперше надала йому цей статус. Територія подала заявку на статус міста у рамках святкування платинового ювілею королеви Єлизавети II. Але коли дослідники переглянули Національний архів, то виявили, що Ґібралтар уже визнавали містом 1842-го.
Уряд Її величності заявив, що Ґібралтар був виключений із офіційних списків після того, як королева Вікторія спершу надала йому статус, але неясно, як це сталося. Тепер йому знову надали статус міста. Та він не дає жодних додаткових переваг, хоча часто може сприяти розвитку спільнот, поміщаючи їх на мапу, й є джерелом гордості для мешканців.
Ґібралтар — одне із п’яти визнаних міст за межами Об’єднаного Королівства. Гамільтон на Бермудських островах, Джеймстаан на острові Святої Єлени та Дуґлас на острові Мен вже були у списку, а Стенлі на Фолклендських островах був серед тих, хто був названий на честь цьогорічного ювілею. Ґібралтар став британською заморською територією з 1713 року, коли його передали Великій Британії за мирним договором, підписаним після війни за іспанську спадщину.
Як повідомляв «Міст», мером Ґібралтару стала Міс світу.

About Author

Meest-Online