Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

ФРН виділила мільйон євро на реформи в Україні

Автор:

|

Грудень 15, 2020

|

Рубрика:

ФРН виділила мільйон євро на реформи в Україні
Анка Фельдгузен

Німеччина виділила 1 млн EUR на підтримку Плану дій Ради Європи (РЄ) для України. Рольф Мафаель, постійний представник ФРН при РЄ, і Ґабріелла Баттані-Драґоні, заступниця генерального секретаря РЄ 7 грудня підписали договір, згідно з яким ФРН удруге поспіль робить такий значний внесок в реалізацію Плану дій РЄ для України.
«На посаді голови Комітету міністрів РЄ Німеччина підтримує зусилля України на шляху реформ. Щоб продемонструвати нашу підтримку, ми, як і торік, зробили важливий фінансовий внесок до Плану дій Ради Європи для України», — заявила Анка Фельдгузен, послиня Берліна в Києві.
Це сталося через кілька тижнів після початку головування країни в Комітеті міністрів РЄ. До кінця цього терміну в травні 2021-го ФРН планує працювати над такими темами як посилення прав людини та верховенства права; формування стандартів прав людини в сфері штучного інтелекту; поводження з дискримінаційними висловлюваннями; захист меншин і молоді тощо.
План дій Ради Європи для України 2018-2022 рр. — це спільна ініціатива РЄ й українських органів влади. Вона спрямована на супровід Києва в його зусиллях щодо зміни законодавства, інститутів і практичної діяльності відповідно до європейських стандартів у галузі прав людини, верховенства права та демократії та на підтримку країни у виконанні своїх зобов’язань як держави-члена РЄ.
Як повідомляв «Міст», ЄС виділить Україні 25 млн на діджиталізацію.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply