Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Форд відстоює необхідність відновлення навчання в школах

Автор:

|

Серпень 31, 2020

|

Рубрика:

Форд відстоює необхідність відновлення навчання в школах
Даґ Форд

Даґ Форд, прем’єр Онтаріо, встав на захист нової рекламної кампанії, яку його уряд розпочав для просування свого плану щодо відновлення роботи шкіл. Він заявив, що опозиційні політики, котрі критикують цю рекламу, «грають у політику», а його уряд повинен інформувати батьків про прийнятих в школах заходи.
Глава провінційного уряду не сказав, скільки планують витратити на проведення рекламної компанії, але заявив, що вона продовжиться, незважаючи на критику. У кампанії використовують друковану реклама і 30-секундний ролик на радіо, що розповідає про дії уряду зі широкого залучення фахівців із питань охорони здоров’я та освіти для розробки стратегії.
Він також детально розповів про низку заходів плану, і порекомендував відвідати урядовий вебсайт із додатковою інформацією. Натомість опозиція з нових демократів і лібералів заявила, що прем’єру Форду вартувало б витратити ці гроші на те, щоб прийняти на роботу більше вчителів і забезпечити санітарне дистанціювання в школах. План уряду розкритикували шкільні ради, профспілки вчителів і батьків за те, що влада не змогла належним чином знизити наповнюваність класів початкової школи.
Як повідомляв «Міст», у Канаді відчинили бари, але дозволили не все.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply