Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

ФБР оголосило у розшук «кухаря Путіна»

Автор:

|

Лютий 28, 2021

|

Рубрика:

ФБР оголосило у розшук «кухаря Путіна»
Євген Пригожин

Федеральне бюро розслідувань (ФБР) США оголосило у розшук російського бізнесмена Євгена Пригожина, відомого як «кухар Путіна», за втручання в американські президентські вибори 2016 року. Відповідне оголошення ФБР опублікувало англійською, українською та російською мовами.
Загалом у розшук оголосили 13 осіб — їх звинувачують у змові з метою втручання в політичну систему США. Бюро оголосило нагороду в 250 тис. USD за інформацію, яка допоможе заарештувати Пригожина. «Ці люди брали участь у змові з метою втручання у політичну систему США, в т. ч. президентські вибори 2016-го. 16 лютого 2018 року Окружний суд округу Колумбія видав федеральні ордери на арешт цих осіб», — йдеться в повідомленні.
Євген Пригожин є близьким приятелем Путіна і творцем так званої фабрики тролів, яка займається поширенням шкідливого політичного й економічного впливу по всьому світу на замовлення російських спецслужб. Крім цього, з ним пов’язують приватну військову компанію «Ваґнер», найманці якої воювали на Донбасі, у Сирії й Африці. Пригожина називають «кухарем Путіна», позаяк його компанії організовували банкети для президента РФ.
Як повідомляв «Міст», Сенат США ухвалив законопроект про санкції за втручання у вибори.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply