Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Євродепутати зробили заяву про угоду щодо ПП-2

Автор:

|

Серпень 03, 2021

|

Рубрика:

Євродепутати зробили заяву про угоду щодо ПП-2
«Північний потік-2»

Група європейських депутатів опублікувала заяву з критикою угоди США та Німеччини щодо російського газогону «Північний потік-2» (ПП2). 11 депутатів заявили, що реалізація цього проєкту підриває безпеку України та і збільшує енергозалежність від Російської Федерації (РФ) самого Європейського Союзу (ЄС). «Це не європейська угода, а спроба двох країн поліпшити свої двосторонні відносини та змінити ситуацію з дуже поганої на погану. Трубогін ПП2 підриває українську безпеку, тим більше, що РФ продовжує провокації і збільшує напругу щодо України — від нарощування військової присутності на українському кордоні, що ми спостерігали цієї весни, до абсолютно недавніх пропаґандистських дій у вигляді надсилання скарги на Україну до Європейського суду з прав людини», — йдеться в заяві.
Депутати також наголосили, що ПП2 суперечить «Зеленому курсу» Євросоюзу. «Закликаємо інституції ЄС вчитися на помилках минулих і теперішніх відносин із РФ і продовжувати підтримувати всебічну політику, яка ґрунтується на європейських цінностях, а не на ділових угодах», — закликали вони.
Підписи під заявою поставили Пятрас Ауштрявічюс, Вітольд Ващиковський, Андріус Кубіліус, Сандра Калнієте, Домен Девеса, Мартін Хойсік, Іван Стефанес, Рамона Стругар, Радан Канєв, Карен Мельхіор і Ліудас Мажиліс.
Як повідомляв «Міст», Путін зазіхнув на всю Україну.

Людмила Троценко, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply