Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Естонія скасовує режим надзвичайного стану

Автор:

|

Травень 18, 2020

|

Рубрика:

Естонія скасовує режим надзвичайного стану

Естонія припинила надзвичайний стан, який тривав понад два місяці і був запроваджений у зв’язку з пандемією Covid-19. «Оскільки в результаті наших спільних зусиль і взаємодопомоги ситуація з коронавірусом значно покращилася, для боротьби з ним надзвичайний стан нам більше не потрібен», — заявив Юрі Ратас, прем’єр країни.
Водночас він наголосив, що це не означає негайного повернення до звичайного життя. «Вірус нікуди не подівся ні з Естонії, ні в світі. Завершення надзвичайного стану означає, що ми повинні побудувати нову нормальність», — зазначив глава уряду.
Програма пом’якшення обмежень, яка набула чинності з 18 травня, передбачає за дотримання дистанції і вимог гігієни дозвіл проводити тренування, а також змагання на свіжому повітрі, якщо на них немає глядачів, а кількість учасників не перевищує 100 осіб. Також дозволили публічні збори за заповненні приміщень не більше десяти людей, а на свіжому повітрі — не більше 100, відвідини установ соціальної опіки і місць позбавлення волі та низки інших.
Водночас продовжують діяти такі обмеження, як заборона на спортивні змагання з глядачами. Казино, кальянні, зали ігрових автоматів, як і раніше, зачинені до особливого дозволу. Продовжують діяти обмеження на перетин кордону (винятки зробили для громадян Латвії, Литви та Фінляндії).
Особи, котрі перетнули кордон Естонії з метою в’їзду в країну, зобов’язані 14 днів залишатися на карантині (винятки зробили для громадян Латвії, Литви та Фінляндії). Надзвичайний в Естонії запровадили з 13 березня.
Як повідомляв «Міст», першою в Європі від карантинних обмежень відмовилася Чехія.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply