Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

ЄС обурився насильницькою смертю білоруського активіста

Автор:

|

Листопад 14, 2020

|

Рубрика:

ЄС обурився насильницькою смертю білоруського активіста
Арешти в Мінську

Європейський Союз (ЄС) висловив обурення через смерть білоруса Романа Бондаренка, котрий помер у лікарні після побиття. Відповідну заяву оприлюднив Петер Стано, речник зовнішньополітичної служби ЄС. «31-річний Роман Бондаренко помер після кількох годин операції в лікарні Мінська в результаті серйозних травм, отриманих, за наявною інформацією, через жорстокість міліціонерів у цивільному. Це обурливий і ганебний результат дій білоруської влади», — йдеться у заяві.
ЄС заявляє, що білоруська влада не лише прямо і жорстоко репресує власне населення, а й створила середовище, в якому можуть відбуватися такі беззаконні насильницькі дії. «Євросоюз висловлює свої найглибші співчуття родині та друзям п. Бондаренка. ЄС солідарний із усіма білорусами, які постраждали та продовжують страждати від рук білоруської влади після фальсифікованих президентських виборів 9 серпня», — зазначили у повідомленні.
Своєю чергою, Міністерство закордонних справ України вимагає покарати вбивць Романа Бондаренка. «Україна солідарна з ЄС в осуді насильства і репресій білоруської влади, що призвели до смерті Романа Бондаренка. Вбивці повинні бути неодмінно покарані, а ті, хто їх покриває, засуджені всім демократичним світом. Щирі співчуття рідним і близьким Романа», — заявили українські дипломати.
Як повідомляв «Міст», першу АЕС Білорусі зупинили вже через день після запуску.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply