Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

ЄС і США ввели нові санкції проти російських чиновників

Автор:

|

Березень 04, 2021

|

Рубрика:

ЄС і США ввели нові санкції проти російських чиновників

Європейський Союз (ЄС) і США запровадили санкції проти російських чиновників через переслідування політика Олексія Навального. Під санкції потрапили генеральний прокурор Російської Федерації (РФ) Ігор Краснов, глава Слідчого комітету Олександр Бастрикін, начальник Росгвардії Віктор Золотов і директор Федеральної служби виконання покарань РФ (ФСВП) Олександр Калашников. Чиновникам, котрі потрапили під санкції, заборонили в’їзд до ЄС, а їхні активи на території Євросоюзу заморожені.
США також оголосили про санкції через Навального. Їх запровадили проти першого заступника голови адміністрації президента РФ Сергія Кирієнка, директора Федеральної служби безпеки Олександра Бортникова, заступників міністра оборони Олексія Криворучка і Павла Попова, голови ФСВП Олександра Калашникова, генпрокурора Ігоря Краснова та начальника управління Кремля з внутрішньої політики Андрія Ярина. Це означає, що в США активи потрапили до списку санкцій людей заморожують, а громадянам США заборонено вести з ними справи.
Під санкції потрапили й три науково-дослідні інститути РФ: Також санкції запровадили проти 33-го Центрального науково-дослідного інституту Міністерства оборони РФ, 27-го Наукового центру Міноборони, російського Державного науково-дослідного інституту органічної хімії та технології.
У відповідь Дмитро Пєсков, прессекретар президента РФ, заявив, що нові санкції США й є втручанням у російські справи. Також він додав, що Москва підготує на санкції відповідь.
Як повідомляв «Міст», Україна зажадала в ООН нових санкцій проти РФ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply