Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Експрокурорка закликає видати ордер на арешт Путіна

Автор:

|

Квітень 04, 2022

|

Рубрика:

Експрокурорка закликає видати ордер на арешт Путіна
Карла дель Понте

Карла дель Понте, колишня прокурорка трибуналу Організації Об’єднаних Націй, яка виступала у справах геноциду в Руанді й Югославії, закликала видати ордер на арешт Путіна. Карла дель Понте назвала володаря Кремля «воєнним злочинцем», якого треба негайно притягнути до кримінальної відповідальності за воєнні злочини. З цією метою вона закликала своїх колег видати ордер на арешт президент Російської Федерації (РФ).
«Це єдиний наявний інструмент, який дозволяє заарештувати винуватця у воєнному злочині і віддати його під трибунал. Видача ордеру не означає, що його заарештують: якщо він залишиться у РФ, цього ніколи не станеться. Проте він не зможе покинути країну, і це вже буде важливим сигналом того, що проти нього виступають», — зазначила правниця.
За її словами, слідство має знайти докази, які викриватимуть високопоставлених політичних і військових керівників. Проте у правоохоронців можуть виникнути складнощі, щоб дістатися верхівки ієрархічного ланцюга. Тоді слідство має встановити, хто віддавав накази та планував злочини.
Як повідомляв «Міст», Путін обов’язково постане перед міжнародним трибуналом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply