Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Ексадвокат Трампа подав на нього до суду

Автор:

|

Грудень 19, 2021

|

Рубрика:

Ексадвокат Трампа подав на нього до суду
Майкл Коен

Майкл Коен, колишній адвокат Дональда Трампа, подав до суду на 45-го президента та на американський федеральний уряд, звинувативши їх у змові. Раніше п. Коена засудили за фінансові й інші порушення до трьох років в’язниці. У травні ц. р. його випустили під домашній арешт через пандемію коронавірусу. Однак після цього він став з’являтися на вулицях Нью-Йорка та місцевих ресторанах. Чоловіка помістили назад до буцегарні 9 липня. Згодом суд знову розпорядився відпустити адвоката з в’язниці.
У позові, поданому до федерального суду Мангеттена в Нью-Йорку, стверджується, що його повернення до в’язниці було пов’язане з роботою Майкла Коена над книгою про п. Трампа. Тепер правник вимагає відшкодування збитків від колишнього президента США й уряду. При цьому сума компенсації не вказав. У позові як відповідач також фігурує Вільям Барр, колишній генеральний прокурор США.
Книга «Зрадник: Реальна історія Майкла Коена», в якій автор називає свого колишнього боса «шахраєм, ошуканцем, расистом, хижаком та аферистом», вийшла у світ у вересні 2020 року. Раніше п. Коен різко критикував Трампа і заявляв, що в минулому допомагав йому вирішувати непристойні проблеми, зокрема, платив за мовчання жінкам, які заявили, що у них були зв’язки з п. Трампом.
Як повідомляв «Міст», на мітинґу прихильників Дональда Трампа затримали чотирьох осіб.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply