Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Екологи оскаржили дозвіл для Nord Stream-2

Автор:

|

Серпень 06, 2020

|

Рубрика:

Екологи оскаржили дозвіл для Nord Stream-2

Екологічна організація Deutsche Umwelthilfe подала скаргу у вищий адміністративний суд німецької федеральної землі Мекленбурґ — Передня Померанія у Ґрайфсвальді. Екологи намагаються добитися перегляду гірським відомством міста Штральзунд заявки на введення в експлуатацію газогону «Північний потік-2».
За даними організації, під час її первісного вивчення не врахували нову наукову інформацію про неконтрольовані витоки метану під час видобутку, транспортування та переробляння природного газу, акцент у січні 2018 року робили лише на можливості витоків метану винятково в море — зі самого трубогону.
«Ми впевнені, що на основі актуальних наукових даних будівництво «Північного потоку-2» не дозволили. Будівництво й експлуатація «Північного потоку-2» — це ставка, спрямована проти досягнення кліматичних цілей. Зараз необхідно взяти до уваги нові методи вимірювання витоків метану, позаяк вони підтверджують вплив трубогону на наш клімат», — заявив Костянтин Цергер, керівник відділу DUH із питань енергетики та захисту клімату. Також організація закликає розглянути це питання в Європейському суді.
Як повідомляв «Міст», «Північний потік-2» забуксував.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply