Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Дядька Асада посадили, а США ввели санкції

Автор:

|

Червень 18, 2020

|

Рубрика:

Дядька Асада посадили, а США ввели санкції
Рифат Асад

Суд Парижа засудив Рифата Асада, дядька Башара Асада, теперішнього президента Сирії, до чотирьох років тюремного ув’язнення. Його визнали винним у відмиванні коштів у складі організованої групи осіб і порушеннях податкового законодавства. Правоохоронці виявили махінації Рифата Асада у сфері нерухомості, а також розтрату державних коштів сирійського уряду у 1984-2016 рр.
Його імперію оцінюють у 800 млн EUR, активи зберігаються у Франції, Іспанії та Великій Британії. Тепер суд постановив конфіскувати французьке майно 82-річного чоловіка. Це два особняки в Парижі, близько 40 помешкань, замок і кінний завод у центральному департаменті Валь-д’Уаз.
Крім цього, нові санкції щодо Сирії оголосили Сполучені Штати. Під них потрапляють президент Башар Асад і його дружина Асма. Про це повідомив Майкл Помпео, державний секретар США. «Міністерство фінансів і Державний департамент оголошують про 39 рішень щодо санкцій у рамках «закону Цезаря» і виконавчого указу 13894 як про початок кампанії з економічного і політичного тиску на Асада з метою позбавити його доходів і підтримки у веденні війни та скоєнні звірств проти сирійського народу, — заявив він. — Ми запроваджуємо санкції проти Башара Асада і його дружини Асми, а також проти Мухаммеда Хамшо (один із найбільших підприємців Сирії. — Ред.)».
Як повідомляв «Міст», армія Башара Асада застосувала в Сирії заборонені фосфорні бомби.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply