Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Дружину екс-посла засудили за планування вбивства свого чоловіка

Автор:

|

Вересень 01, 2021

|

Рубрика:

Дружину екс-посла засудили за планування вбивства свого чоловіка
Франсуаза де Соуза Олівейра (у центрі) при вході до суду

Франсуазу де Соузу Олівейра, громадянку Бразилії, за планування вбивства свого чоловіка, колишнього посла Греції в Бразилії, засудили до 31 року в’язниці. Жінку, яка мала роман з офіцером військової поліції Серхіо Ґомесом, визнали винною у плануванні вбивства, яке сталося ще 2016 року.
Тоді обгорілі останки Кіріакоса Амірідіса знайшли в багажнику спаленої автомашини в Ріо-де-Жанейро. Пізніше Ґомес зізнався в убивстві посла на прохання коханки. Суд присудив йому 22 роки ув’язнення.
Іншого чоловіка, який є родичем Ґомеса, виправдали за звинуваченням у вбивстві, але він відбув рік у в’язниці за допомогу в приховуванні тіла дипломата. Наприкінці триденного судового розгляду суддя назвав їхній злочин «звірячим».
59-річний Кіріакос Амірідіс працював консулом у Ріо-де-Жанейро у 2001-2004 рр. і повернувся до Бразилії як посол 2016-го. 2004 року він одружився із Франсуазою, у пари народилася донька. Перед своєю смертю Амірідіс їздив зі столиці Бразиліа до м. Нова-Ігуасу на північ від Ріо, щоб провести різдвяні свята зі своєю дружиною та її батьками. Жінка спершу повідомила про його зникнення, сказавши поліції, що чоловік покинув їхню квартиру без пояснень і поїхав на орендованій автівці. Спалену машину з тілом посла знайшли наступного дня під естакадою. Слідчі виявили плями крові на тапчані у квартирі, де мешкала пара, і вважають, що його вбили там, а тіло згодом вивезли.
Як повідомляв «Міст», Жаїр Болсонару, президент Бразилії, закликав співгромадян купувати гвинтівки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply