Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Дональд Трамп висунув ВООЗ ультиматум

Автор:

|

Травень 19, 2020

|

Рубрика:

Дональд Трамп висунув ВООЗ ультиматум

Президент США попередив Всесвітню організацію охорони здоров’я (ВООЗ), що в разі, якщо вона за 30 днів не виконає вимоги Вашинґтона, Сполучені Штати остаточно припинять фінансування цієї структури і переглянуть своє членство в ній. Про це йдеться в листі, який американський лідер надіслав Тедросу Адану Гебреєсусу, генеральному директору ВООЗ.
«Я призупинив виділення коштів ВООЗ до завершення розслідування моєї адміністрації щодо провальних заходів організації у зв’язку зі спалахом Covid-19. Цей розгляд підтвердив багато серйозних побоювань, які я озвучував минулого місяця, а також виявив інші, які ВООЗ варто розглянути, особливо насторожує відсутність незалежності від Китайської Народної Республіки (КНР)», — наголосив господар Овального кабінету.
Він стверджує, що представники ВООЗ ще наприкінці грудня 2019-го знали про те, яку небезпеку становить коронавірус, але вирішили не ділитися цією найважливішою інформацією з іншими світом, можливо, з політичних міркувань». Також п. Трамп вважає, що організація не раз виголошувала заяви про коронавірус, які були надзвичайно неточними або такими, що вводять в оману. Він закликав міжнародну структуру продемонструвати свою незалежність від КНР та оперативно реформувати свою діяльність.
Як повідомляв «Міст», президент Трамп відмовився від щоденних пресконференцій про ситуацію з коронавірусом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply