Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

До сина на кладовище — на новій «ладі»

Автор:

|

Серпень 09, 2022

|

Рубрика:

До сина на кладовище — на новій «ладі»
Сина обміняли на машину

Російське державне телебачення показало дикунський сюжет про те, що за загибель сина, який воював в Україні, сім’я окупанта отримала гарний новий автомобіль, який викликав жваву реакцію в соціальних мережах.
Британський журналіст Френсіс Скарр із Бі-бі-сі, який займається моніторингом російських засобів масової інформації, звернув увагу: «Ви не змогли б такого вигадати. Російське державне телебачення показало сюжет про несподівані «переваги» втрати сина в Україні. Ви можете купити «ладу» з компенсацією від держави!».
Пост також поширили в соціальній мережі Reddit. Багато хто прокоментував його з гірким сарказмом. А один користувач написав: «Ніщо матеріальне не замінить втрачену дитину. На жаль, я сам це знаю з власного досвіду».
У пропаґандистському репортажі на телевізійному каналі «Росія 1» показали, як батьки убитого російського солдата на новій «ладі» їдуть на кладовище, де похований їхній син. У повідомленні йдеться про те, що батьки придбали автомобіль на гроші, отримані від держави після смерті сина. «На згадку про сина ми купили нову гарну машину», — розповідає батько Олексія, який начебто все життя мріяв мати таку машину.
У репортажі йдеться, що купівля машини за так звані гробові гроші — це «унікальна допомога для сімей загиблих». «Перша дорога сім’ї з новою машиною — на кладовище», — цинічно зауважили телевізійники.
Усі з подивом говорять про «гробові», на які батьки мертвого солдата купили собі машину. «Він усе одно живий був марний, а так ми іпотеку закрили за його рахунок» — сказала одна жінка з Краснодара про брата. І це не поодинокі випадки.
Як повідомляв «Міст», низький моральний стан війська — гірше, ніж нестача зброї.

Ігор Бережанський, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply