Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Для кампанії з вакцинації в Канаді запросили військового експерта

Автор:

|

Листопад 30, 2020

|

Рубрика:

Для кампанії з вакцинації в Канаді запросили військового експерта
Даґ Форд

Даґ Форд звернувся до жителів Онтаріо в перший день локдауну в Торонто та Пілі, і повідомив новину про те, як буде відбуватися вакцинація від Covid-19 в провінції. Прем’єр-міністр представив Ріка Гіллієра, колишнього начальника Штабу оборони Збройних сил Канади та командувача силами НАТО під час війни в Афганістані, котрий очолить провінційні заходи для реалізації програми достачання вакцин споживачеві. Глава провінційного уряду запевнив жителів Онтаріо, що генерал Гіллієр наділений «військовою пунктуальністю», що необхідна для виконання визначеного завдання.
Його призначили головою нової цільової групи з логістики вакцин від Covid-19, яка буде контролювати найбільшу кампанію вакцинації в Онтаріо за останнє десятиліття. Цільова група буде консультувати з питань достачання, зберігання та розподілу вакцини, а також створення поетапної програми для визначення та забезпечення вакцинами пріоритетних груп населення.
Генерал має великий досвід роботи на керівних посадах в сфері організації консультацій з питань управління, стратегії та державної політики, позаяк очолював численні ініціативи національного і міжнародного масштабу». Перші партії вакцин, за прогнозами п. Форда, очікують уже в січні 2021 року, тому незабаром у нового керівника «буде справ по вуха», коли йому доведеться запустити і контролювати всю цю процедуру в Онтаріо. Одержувачам вакцини знадобиться не одна, а дві щеплення, з інтервалом у 21 день.
Раніше «Міст» розповідав, чи готова Україна до вакцинації від Covid-19.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply