Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Чоловіка, котрий вдарив Макрона заґратували

Автор:

|

Червень 13, 2021

|

Рубрика:

Чоловіка, котрий вдарив Макрона заґратували
Деміен Тарель

Французький суд засудив 28-річного Деміена Тареля до півтора року позбавлення волі за те, що вдарив президента Еммануеля Макрона під час публічного заходу. Однак у в’язниці чоловік проведе лише чотири місяці, адже 14 із них будуть умовними. Підсудний визнав, що «завдав удару по голові держави та промовив слова, які засуджують його політику». Водночас він заявив, що діяв інстинктивно і не замислювався про наслідки.
Чоловік також сказав, що був близький до руху «жовтих жилетів» і поділяв «традиційні політичні переконання правих чи ультраправих», але не «належав до жодної з партій». Упродовж двох років Тарель буде зобов’язаний відвідувати психологічні консультації та не скоювати нових злочинів. Йому також заборонили мати зброю впродовж п’яти років, обмежили громадянські права на три літа та назавжди заборонили займати державні посади.
Президент Франції не подавав скаргу, але справу відкрила прокуратура, яка заявила, що бачить у цьому ляпасі «політичне вираження», наголосивши, що цей жест був «не лише бажанням завдати удару», але і «бажанням принизити».
Як повідомляв «Міст», президенту Франції вліпили ляпаса.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply