Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Через різдвяне фото зі зброєю конґресмен потрапив під критику

Автор:

|

Грудень 25, 2021

|

Рубрика:

Через різдвяне фото зі зброєю конґресмен потрапив під критику
Родина мілітаристів

Томас Мессі, конґресмен США від штату Кентуккі, потрапив під шквал критики через різдвяну світлину з гвинтівками, оприлюднену всього за кілька днів після гучної стрілянини у школі в Мічиґані. На скандальній фотографії республіканець позує разом із членами своєї родини, кожен із яких тримає в руках зброю. Політик оприлюднив її у Twitter і підписав: «З Різдвом! P.S. Санто, будь ласка, принеси набої».
Допис засудили десятки сімей, які постраждали від насильства зі застосуванням вогнепальної зброї, а також політики з Демократичної та Республіканської партій. Ентоні Скарамуччі, колишній директор із комунікацій Білого дому, заявив, що фінансуватиме будь-яких потенційних кандидатів, які балотуватимуться проти Мессі на виборах до Конґресу, а конґресмен Адам Кінзінгер описав публікацію як демонстрацію «збройового фетишу». Свою чергою, якийсь Фред Ґуттенберґ розмістив під дописом Томаса Мессі світлину надгробка своєї доньки Хайме, яка загинула внаслідок стрілянини в середній школі Паркленда у Флориді 2018 року.
Водночас кілька відомих у консервативних колах США осіб стали на захист конґресмена. Лорен Боберт, представниця Колорадо й активістка зі захисту прав на зброю, приміром, написала, що світлина Мессі стане її «різдвяною листівкою».
Томас Мессі є прихильником Другої поправки до Конституції США, яка гарантує право громадян на вільне зберігання та носіння вогнепальної зброї, і рішуче виступає проти будь-яких ініціатив щодо контролю за зброєю, заявляючи, що вони не зупинять масові вбивства в школах. У квітні ц. р. він вніс законопроєкт, який передбачає зниження віку на купівлю вогнепальної зброї з 21 до 18 років. Зауважмо, що 2020-го внаслідок застосування вогнепальної зброї загинули майже 20 тис. американців, що є найбільшим показником щонайменше за два десятиліття.
Як повідомляв «Міст», американці озброюються й убивають.

Оксана Споронович, ТСН

About Author

Meest-Online