Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

Через повені в Пакистані загинули 126 людей

Автор:

|

Серпень 27, 2022

|

Рубрика:

Через повені в Пакистані загинули 126 людей
Вода залила вулиці міст

Потужні дощі спричинили серйозні повені, які тривають у Пакистані зі середини червня. Вже загинули 903 особи і близько 50 тис. людей залишилися без даху над головою. Тисячі людей, чиї будинки завалило землею, тепер живуть у наметах, за милі від своїх затоплених сіл і міст, після того, як їх урятували солдати та волонтери.
Національне управління боротьби зі стихійними лихами заявило, що за останні 48 годин 126 людей загинули внаслідок інцидентів, пов’язаних з повінню, причому більшість жертв — жінки та діти.
Повінь ще більше посилила економічну кризу в Пакистані. Шахбаз Шаріф, прем’єр-міністр країни, виступив зі зверненням з-за кордону, закликавши благодійників допомогти районам, що постраждали від повені. Він зараз перебуває в Катарі, куди прибув у пошуках фінансової допомоги, кредитів та іноземних інвестицій. Пакистанський уряд пообіцяв виплатити компенсацію тим, хто втратив оселі.
Після перемовин із шейхом Тамімом бін Хамадом Аль Тані, еміром Катару, п. Шаріф оголосив, що Катарське інвестиційне управління готове інвестувати в Пакистан 3 млрд USD. Ця поїздка стала першим офіційним візитом глави уряду до Катару з того часу, як він змінив Імрана Хана, який відправили у відставку після оголошення парламентом вотуму недовіри.
Як повідомляв «Міст», потужна повінь затопила 134 будинки у Стамбулі.

About Author

Meest-Online