Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Через повені в Індії загинули більше сотні осіб

Автор:

|

Липень 25, 2021

|

Рубрика:

Через повені в Індії загинули більше сотні осіб
Селища перетворилися на озера

У штаті Махараштра на заході Індії щонайменше 110 людей загинули внаслідок зсувів і повеней, які виникли через потужні дощі. Західний штат Індії зафіксував найсильніший період липневих дощів упродовж останніх десятиліть. Рятувальні бригади поспішають евакуювати тих, хто вижив. Проте багато людей вважають безвісти зниклими. Індійські військові також долучаються до рятувальних робіт.
Повеням сприяють багато факторів, а експерти кажуть, що зміна клімату, спричинена глобальним потеплінням, робить екстремальні опади імовірнішими. Індійські чиновники заявили, що більшість смертей спричинені зсувами та повенями у двох районах. Вони вважають, що принаймні 38 людей загинули, коли зсув зрівняв невелике село на південний схід від Мумбаї, фінансової столиці Індії.
Удхав Теккерей, головний міністр штату Махараштра, скликав екстрене засідання, на якому попросив чиновників надати допомогу постраждалим. За його словами, влада евакуювала людей із уразливих районів, коли випускали воду з дамб, що загрожували розливом.
Нарендра Моді, прем’єр-міністр Індії, заявив, що надасть постраждалим допомогу. На допомогу рятувальним операціям у прибережних районах спрямували індійські органи військово-морського флоту та катастроф. Влада попросила жителів зі зони повені перейти на дахи, звідки їх можуть помітити рятувальники на гвинтокрилах.
У Мумбаї двоє людей загинули, ще десятеро отримали поранення після обвалення житлового будинку. Потяги припинили рух, а низинні райони міста перетворилися на водойми.
Як повідомляв «Міст», повені у Японії забрали понад півтори сотні життів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply