Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 30, 2021

Через посуху Мадагаскару загрожує голод

Автор:

|

Жовтень 24, 2021

|

Рубрика:

Через посуху Мадагаскару загрожує голод
Острів Мадагаскар

Згідно з даними Всесвітньої продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй, наразі понад 1 млн людей на півдні острова Мадагаскар відчайдушно намагаються вижити в умовах першого в історії голоду, спричиненого глобальною зміною клімату.
Країна дуже постраждала внаслідок багаторічної посухи, що змушує людей у сільських громадах вдаватися до відчайдушних заходів, щоб вижити. «У деяких місцевостях люди все ще можуть щось вирощувати, але з кожним роком їм доводиться долати усе більше труднощів», — зазначила Еліс Рахмун, речниця Всесвітньої продовольчої програми.
Натомість в інших місцях зараз не росте абсолютно нічого, тому люди виживають, харчуючись сараною, фруктами та листям кактусу. «Якщо залишити все як є, впродовж найближчих років кількість голодних буде зростати у геометричній прогресії.
Всесвітня продовольча програма співпрацює з урядом країни, унаслідок чого близько 700 тис. людей отримують рятівну допомогу харчами, зокрема, додаткові продукти для запобігання недоїданню. Ця проблема стосується не лише Мадагаскару, а також низки інших країн і цілих реґіонів планети.
Як повідомляв «Міст», Кремль втручався у вибори навіть на Мадагаскарі.

About Author

Meest-Online