Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Через пандемію очікують дефіцит кави

Автор:

|

Квітень 18, 2020

|

Рубрика:

Через пандемію очікують дефіцит кави

Поширення коронавірусу в ряді країн Південної Америки може призвести до економічних проблем, зокрема, до дефіциту кави у світі. Такі оцінки надала аґенція Bloomberg. На думку експертів, з’являються побоювання, що виникне нестача робітників для збору кавових зерен.
І хоча число випадків зараження Covid-19 у країнах Латинської Америки, які постачають на світовий ринок каву, поки що істотно менше, ніж у Європі чи США, проте вже зараз хвороба загрожує залишити плантації кави без збирачів.
Аґенція нагадує, що робота збирачів кави у Латинській Америці відноситься до низькооплачуваних, при цьому живуть працівники скупчено, що створює високий ризик поширення коронавірусу навіть у тому випадку, якщо зараженою виявилася лише одна особа. Серед інших чинників, які неґативно вплинуть на галузь, — припинення роботи деяких банків, запровадження санітарних норм, через які скоротили робочий день, а також перебої в роботі транспорту.
Найважча ситуація склалася у Бразилії, Колумбії та Перу, на які припадають приблизно дві третини світових поставок кавових зерен арабіка. Bloomberg повідомляє, що цю інформацію підтверджують представники компаній у згаданих країнах, а також американські фірми, які з ними співпрацюють. Водночас, викликані пандемією карантинні заходи не лише не знизили попит на каву, а, навпаки, підштовхнули його. Люди не замовляють каву у закритих ресторанах і кав’ярнях, проте стали скуповувати цей продукт у крамницях.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply