Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Через Keystone XL 21 штат подав позов до Байдена

Автор:

|

Березень 19, 2021

|

Рубрика:

Через Keystone XL 21 штат подав позов до Байдена
Будівництво Keystone XL

Генеральні прокурори 21 американського штату звернулися до суду з позовом до адміністрації Джо Байдена. Влада штатів хоче оскаржити рішення президента про заборону будівництва трубогону Keystone XL на кордоні США і Канади.
Після вступу на посаду господар Білого дому підписав указ, згідно з яким припиняє реалізацію проєкту будівництва трубогону з провінції Альберта до нафтопереробних заводів на узбережжі Мексиканської затоки. «У Байдена немає односторонніх повноважень, щоб міняти енергетичну політику, встановлену Конґресом США», — заявили генпрокурори та додали, що через скасування будівництва нафтогону не менше 12 тис. людей не зможуть отримати роботу, а багато штатів позбудуться потенційного прибутку. Про своє розчарування рішенням Байдена заявив і Джастін Трюдо, прем’єр Канади.
Будівництво Keystone XL протяжністю 1,9 тис. км. почалося 2020 року. Проєкт, вартістю 8 млрд USD, свого часу схвалив Дональд Трамп. Трубогін мав дозволити достачати з Канади понад 800 тис. барелів нафти на добу на переробні підприємства Техасу та Луїзіани. Джо Байден скасував будівництво нафтогону через побоювання його неґативного впливу на зміну клімату.
Як повідомляв «Міст», Барак Обама також виступав проти будівництва нафтогону Keystone XL.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply