Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

Британська розвідка допускає штучне походження Covid-19

Автор:

|

Травень 31, 2021

|

Рубрика:

Британська розвідка допускає штучне походження Covid-19

Британці вслід за американцями визнали, що версія про походження коронавірусу з Уханьского інституту вірусології Китаю є правдоподібною. Розвідники стверджують, що Covid-19 може мати лабораторне походження. Про це повідомила газета The Sunday Times. Вона зазначає, що в розвідці Об’єднаного Королівства по-новому поглянули на дані вчених, після чого визнали, що версія про створення вірусу SARS-Cov-2 китайськими вірусологами в Ухані є ймовірною.
У матеріалі видання посилається на думки вчених, чиї роботи про лабораторне походження вірусу відмовлялися публікувати солідні наукові журнали. Так, норвезький вірусолог Бірґер Серенсен і професор лондонського Університету Святого Ґеорґія Анґус Далґліш мають намір оприлюднити доповнену версію своєї праці, в якій вони вже більше року стверджують, що коронавірус має штучне походження.
Газета також оприлюднила думку представника розвідки США, звіт про походження інфекції якої оприлюднила газета The Wall Street Journal, про те, що причину виникнення коронавірусу нового типу необхідно встановити, бо ця пандемія може статися знову.
Як повідомляв «Міст», розвідка США отримала дані про штучне походження коронавірусу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply