Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Британська міністерка попередила про наміри Путіна анексувати країни Балтії

Автор:

|

Лютий 22, 2022

|

Рубрика:

Британська міністерка попередила про наміри Путіна анексувати країни Балтії
Елізабет Трасс

Ліз Трасс, міністерка закордонних справ Великої Британії, попередила: якщо Путіну дозволять вторгнутися в Україну, він продовжить вести війну зі сусідніми державами. У небезпеці — країни Балтії та Західних Балкан.
Вона виступила з останнім закликом до міжнародної спільноти об’єднатися, щоб протистояти російській аґресії. «Нам треба зупинити Путіна, бо він не зупиниться на Україні. Якщо Путін нападе на неї, це буде провісником того, що Росія застосує силу для анексії більшої кількості колишніх радянських республік», — переконана урядовиця.
Вона нагадала слова Путіна, який раніше публічно поділився планами про «створення Великої Росії» та повернення до ситуації, коли Росія «контролювала величезні ділянки Східної Європи». «Тому настільки важливо, щоб ми і наші союзники протистояли Путіну. Спершу це може бути Україна, а яка країна стане наступною?» — поцікавилася п. Трасс.
Як повідомляв «Міст», Ліз Трасс оголосила про створення нового тристороннього альянсу між Великою Британією, Польщею й Україною.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply