Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Більше 60 відомих локацій світу вимкнули освітлення

Автор:

|

Грудень 29, 2022

|

Рубрика:

Більше 60 відомих локацій світу вимкнули освітлення
Штаб-квартира Європейської комісії

У найдовшу ніч 2022 року більше 60 найвідоміших локацій світу вимкнули світло на знак солідарності з Україною та закликали своїх відвідувачів долучитися до збору на генератори для українських лікарень. Про це повідомив Володимир Зеленський. «Коли вимикається світло, це завжди сприймається як дещо незвичне. Але коли проводиш без нього чотири, десять, двадцять годин або навіть днів і починаєш звикати до темряви. Це найгірше, що може статись», — зазначив він.
За словами президента, це означає, що світло — не єдине, що хочуть забрати, це посягання на кожну частину життя. Він наголосив, що саме так ми живемо в Україні зараз — захищаючись від ворога, який прийшов нас знищити.
Глава держави наголосив, що така підтримка надзвичайно важлива. «Дякую нашим справжнім друзям! Дякую всім, хто долучається до акції», — додав він та оприлюднив відео, на якому зафільмовано, як до акції долучилися Нью-Йорк, Лондон, Париж, Рим, Прага, Брюссель, Страсбург, Порту, Вільнюс, Ватикан, Будапешт, Софія, Варшава, Единбург, Цетинє, Сідней та Онтаріо.
Як повідомляв «Міст», збитки «Укренерго» становлять більше 70 млрд.

About Author

Meest-Online