Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Білорусь робить виїзд в Україну, Польщу та Литву платним

Автор:

|

Травень 17, 2021

|

Рубрика:

Білорусь робить виїзд в Україну, Польщу та Литву платним

Обласні ради депутатів Гомельської та Гродненської областей Білорусі запроваджують місцевий збір за перетин кордону на виїзд транспортом. «Місцевий збір за перетин транспортними засобами державного кордону Республіки Білорусь при виїзді з країни спрямований на боротьбу з коронавірусною інфекцією. З 1 червня його введуть у Гомельській і Гродненській областях», — повідомила пресслужба Державного прикордонного комітету Білорусі.
Збір стягуватимуть із транспортних засобів, технічно допустима максимальна маса яких не перевищує 5 т, за винятком колісних тракторів і самохідних машин. Кількість пасажирів на суму збору не впливає. Платіж встановлений у розмірі однієї базової величини — 29 BYN. Водій транспортного засобу сплачує його до перетину або при перетині кордону в пунктах пропуску.
Від сплати податку за наявності документів звільняють водіїв, котрі їдуть на похорон членів сім’ї та близьких родичів, а також супровід померлих для поховання; учасники й інваліди війни; інваліди I та II груп та їхній супровід; учасники ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції; громадяни Білорусі, котрі виїжджають на лікування у санаторно-курортні установи.
Як повідомляв «Міст», Білорусь заборонила ввозити товари відомих західних компаній.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply