Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Березневі вакації в Онтаріо відбудуться в квітні

Автор:

|

Квітень 03, 2021

|

Рубрика:

Березневі вакації в Онтаріо відбудуться в квітні
Стівен Лечче

Стівен Лечче, міністр освіти Онтаріо, заявив, що відкладені березневі вакації перенесуть на 12 квітня, попри те, що число випадків захворювання Covid-19 зараз вище, ніж у березні. Причина, з якої раніше вирішили скасувати березневі вакації, полягала в намірі уникнути масових сімейних поїздок по провінції, що потенційно могло призвести до подальшого збільшення числа захворювань серед учнів.
За словами урядовця, ще можливі корективи залежно від думки з цього приводу Девіда Вільямса, головного санітарного лікаря Онтаріо. «Зростаючі показники, очевидно, є проблемою для провінції, тому ми будемо консультуватися з ним і обов’язково візьмемо до уваги його рекомендації, якщо щось зміниться, але на цьому етапі ми прийняли таке рішення», — запевнив він.
Міністр також повідомив, що уряд незабаром представить подробиці плану повернення учнів до шкіл після вакацій у квітні. «На цьому тижні ми представимо додаткові заходи щодо профілактики інфекцій, які застосовуватимуть після повернення дітей до школи після квітневих вакацій».
Однак Андреа Хорват, лідерка опозиції, критично відгукнулася про такі кроки уряду. «Я була здивована, дізнавшись, що міністр освіти, схоже, не дуже стурбований, а мене це дуже турбує», — сказала вона.
Як повідомляв «Міст», у Канаді за кілька тижнів відчинять перукарні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply