Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Баку вимагає нові території в Нагірному Карабасі

Автор:

|

Грудень 03, 2020

|

Рубрика:

Баку вимагає нові території в Нагірному Карабасі
Ільхам Алієв

Після перемоги над Вірменією апетити Ільхама Алієва, президента Азербайджану, тільки зросли. Він заявив, що й м. Лачин у Нагірному Карабасі має перейти під контроль Баку. «Стратегічне значення Лачинського району полягає в тому, що територією району та через місто Лачин проходить Лачинський коридор. Зараз він перебуває під контролем російських миротворчих сил. А раніше довгі роки перебував під контролем Збройних сил Вірменії. Можу сказати, що первісна версія спільної заяви, підписаної 10 листопада ц. р., містила положення про те, що цей коридор має залишатися під контролем Збройних сил Вірменії. Я висловив протест, і в результаті коридор перейшов під контроль російських миротворчих сил. Вважаю це великим досягненням», — повідомив глава держави у зверненні до народу.
За його словами, спершу Вірменія просила коридор у 30 км шириною, але в підсумку він склав 5 км. «Я ж під час бесід із президентом Росії казав, що місто Лачин також мають повернути нам. Тому пропонуємо створити новий коридор, що сполучає Нагорний Карабах із Вірменією. Вказано й час — упродовж трьох років. Але я вважаю, що ми можемо зробити це раніше», — запевнив президент Алієв.
Цю заяву вже прокоментували в Кремлі. За словами Дмитра Пєскова, речника Путіна, теми транспортних комунікацій «стоять на порядку денному й обговорюються лідерами».
Як повідомляв «Міст», в Єревані сотні людей заблокували центр міста, незгодні з результатами азербайджансько-вірменської війни.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply