Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

Австрійці допомагають будувати оперу в Севастополі

Автор:

|

Грудень 15, 2020

|

Рубрика:

Австрійці допомагають будувати оперу в Севастополі
Проєкт оперного театру в Севастополі

Австрійське архітектурне бюро Coop Himmelblau бере участь у будівництві оперного театру в окупованому Російською Федерацією (РФ) Севастополі. Про це повідомив Олександр Щерба, посол України в Австрії. Він розповів, що особисто звернувся до Вольфа Прікса, директора бюро, та спробував переконати його припинити цю співпрацю. «На жаль, він не прислухався до моїх арґументів. На теперішньому етапі, коли чутки жваво підтверджують російські засоби масової інформації, мені не залишається нічого іншого, як висловити жаль і повідомити архітектору Прікса, що Україна серйозно вивчає питання введення санкцій щодо нього та його бюро», — повідомив дипломат і додав, що Україна поінформує своїх партнерів у всьому світі про цей інцидент.
Нагадаємо, зо 12 червня 2019 року Дмитро Медведєв, тодішній прем’єр-міністр РФ, підписав два розпорядження про створення в тимчасово окупованому Севастополі двох установ культури — «Севастопольського державного театру опери та балету» і «Академії хореографії». Перед цим на громадських слуханнях, які відбулися у квітні 2019-го, місцеві жителі виступили проти будівництва оперного театру на мисі Кришталевий.
Проєкт створення громадського простору на мисі Кришталевий підтримав Путін. Передбачається, що комплекс зв’яже майбутній Культурно-просвітницький центр у музеї-заповіднику «Херсонес Таврійський» із визначними пам’ятками історичної частини центру Севастополя.
Масштабне будівництво музейно-культурного комплексу на Кришталевому вже розпочали. Замовником виступив фонд «Національна культурна спадщина», підрядником — пов’язана з близькими до Кремля братами Ротенберґами компанія «Стройгазмонтаж», будівельник «Кримського мосту». Зокрема, планують збудувати театр опери та балету, великий музейний комплекс — філію найбільших музеїв Росії і музей оборони Севастополя 1941-1945 рр.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

Як повідомляв «Міст», скасували вирок єдиному засудженому кримському депутату.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply