Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Аптеки в Канаді заледве дають собі раду зі щепленнями від грипу

Автор:

|

Жовтень 17, 2020

|

Рубрика:

Аптеки в Канаді заледве дають собі раду зі щепленнями від грипу
Даґ Форд

Щеплення від грипу тепер доступна по всій провінції, й аптеки стикаються з величезним попитом на вакцину, позаяк Онтаріо опинилася в розпалі другої хвилі пандемії Covid-19 і вступає в сезон грипу. З матеріалів різних засобів масової інформації можна бачити людей, котрі шикуються в чергу, щоб зробити щеплення від грипу в мережі Shoppers Drug Mart по всьому Торонто. У деяких аптеках GTA вакцина вже закінчується.
Управитель Shoppers Drug Mart повідомив, що вони намагаються зробити вакцину доступною для всіх канадців. «Ми продовжуємо регулярно поповнювати запаси і рекомендуємо пацієнтам відвідувати наш сайт shoppersdrugmart.ca/flu, аби дізнатися, де можна зараз зробити щеплення, підписатися на повідомлення про наявність вакцини в найближчій аптеці, — заявив він. — У нас чітко налагоджена система поставок, однак фактичними поставками вакцини управляє Міністерство охорони здоров’я. Ми очікуємо наявність вакцини в достатньому обсязі впродовж усього сезону».
Багато чиновників охорони здоров’я закликають всіх зробити щеплення від грипу цього року, щоб допомогти запобігти напливу пацієнтів з двома вірусами водночас — грипою та Covid-19. «Люди часто думають, що це просто нежить або застуда, але це не так, — спростовує Ісаак Богох, фахівець із інфекційних захворювань. — Це може бути дуже серйозна інфекція, особливо серед літніх людей, маленьких дітей і людей із супутніми захворюваннями».
Минулого місяця Даґ Форд, прем’єр Онтаріо, оголосив, що уряд витратить 70 млн CAD на замовлення понад 5 млн доз вакцини від грипи, що на 16 % більше порівняно з 4,4 млн доз, замовлених торік. Глава провінційного уряду запевнив, що програма вакцинації цього року буде «наймасштабнішою в історії Канади».
Він також додав, що програма спрямована на скорочення кількості шпиталізацій унаслідок грипу в Онтаріо, щоб звільнити більше ресурсів для потенційних пацієнтів із Covid-19. Минулого року в медичних закладах провінції вилікували 5 719 хворих на грип.
Як повідомляв «Міст», Даґ Форд відстоює необхідність відновлення навчання в школах.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply