Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

Американці хочуть перечекати коронавірус у Канаді

Автор:

|

Серпень 11, 2020

|

Рубрика:

Американці хочуть перечекати коронавірус у Канаді
Американсько-канадський кордон

Усе більше американців розглядає можливість переїзду в сусідню Канаду, щоб перечекати там пандемію коронавірусу. Кількість звернень громадян США до фахівців помітно зросла після нових масових спалахів Covid-19 у країні. Юристи з міґраційних питань по обидва боки американсько-канадського кордону зазначають, що за останні два-чотири тижні вони спостерігають істотне збільшення числа американців, котрі жадають перебратися на північ.
«Вони [американці] стурбовані рівнем смертності, ростом числа позитивних випадків по всій країні. Вони розглядають Канаду як безпечний притулок», — розповів Global News Лен Сондерс, адвокат із міста Блейн (штат Вашинґтон). Він зазначив, що першими в черзі на переїзд вишикувалися ті, у кого в Канаді є чоловік чи наречений, або право на канадське громадянство через батьків.
Канадський юрист Марк Беланґер, своєю чергою, зазначив, що в останні тижні спостерігає «значний сплеск» зацікавлення переїздом тих американців, хто відвідував Канаду до пандемії, а зараз шукає статус постійного жителя або хоча б дозвіл на роботу. За його відчуттями, в липня число запитів зросло в два-три рази.
Як уточнює Global News, отримати офіційний коментар із цього приводу, з повною статистикою, від імміґраційної служби США не вдалося. Але згідно з канадськими даними, з квітня по липень ц. р. кількість американців, котрі в’їхали за новим статусом до Канаду збільшилася на 60 %. Якщо в квітні таких мандрівників було 108 тис., то в липні вже 172 тис. І це при тому, що через пандемію Канада продовжує тримати кордон з США «на замку». Обидва правники впевнені, що Канада не відчинить кордон до кінця року. «Але навіть після того, як він відкриється, гадаю, що ця тенденція продовжиться», — заявив п. Сондерс.

Олексій Чуриков, Torontovka

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply