Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

Американській поліціянти знову застрелили темношкірого

Автор:

|

Серпень 24, 2020

|

Рубрика:

Американській поліціянти знову застрелили темношкірого
Поліціянти Луїзіани

У штаті Луїзіана правоохоронці застрелили темношкірого чоловіка, котрий намагався з ножем пограбувати крамницю. Офіцери прибули на виклик і хотіли затримати афроамериканця, але той намагався втекти. Поліціянти застосували електрошокер, але це не допомогло. Озброєний ножем зловмисник вирішив сховатися в іншому магазині і тоді проти нього відкрили вогонь.
На відеозаписах, які має в своєму розпорядженні Fox News, можна почути не менше десяти пострілів. Особу загиблого вже встановили. Ним виявився 31-річний Трейфорд Пеллерін. Його смерть зареєстрували в лікарні.
Спілка захисту громадянських свобод США назвав цю подію «жахливим випадком поліційного насильства щодо темношкірого, що призвів до смертельного результату. Організація вимагає розслідувати це вбивство. «Жодна наша громада не є безпечною, доки поліція може безкарно вбивати людей або коли звичайні зіткнення переростають у смертельну стрілянину», — заявив Алан Одомс Геберт, виконавчий директор спілки. Адвокат Бен Крамп, котрий репрезентує родину Пеллерінів, назвав цю стрілянину безрозсудною». «Причетних офіцерів необхідно негайно звільнити за їхні жахливі та фатальні дії», — вимагає він.
Як повідомляв «Міст», у США від рук наглядачів в’язниці помер темношкірий.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply