Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Акція протесту у Брюсселі переросла в погроми

Автор:

|

Червень 08, 2020

|

Рубрика:

Акція протесту у Брюсселі переросла в погроми
Акція у Брюсселі

У Брюсселі, столиці Бельгії, акція протесту проти расизму увечері 7 червня переросла в погроми. Епіцентром заворушень став розташований за кількасот метрів від Палацу правосуддя еміґрантський квартал Матонж, де проживають вихідці з Африки.
Загалом в акції протесту в центрі Брюсселя взяли участь 8,5 тис. осіб. Після її завершення найбільш аґресивні демонстранти перемістилися на вулиці Матонжу, де до них приєдналися ще кілька сотень осіб. Натовп кинувся громити дорогі крамниці на бульварному кільці Брюсселя в сусідньому кварталі Порт-де-Намюр. Мітинґарі розбили вітрини кількох бутиків, у т. ч. центральний у Бельгії магазин Apple. Одну з крамниць підпалили.
Протестувальники закидали поліціянтів камінням і пляшками, пошкодили кілька машин правоохоронців. У результаті поліція застосувала водомет і заарештувала близько 150 осіб.
Організатори раніше заявили, що мають намір провести мирну акцію проти поліційного свавілля та расизму у відповідь на загибель в Міннеаполісі афроамериканця Джорджа Флойда, але ситуація вийшла з-під контролю.
Як повідомляв «Міст», у США заворушення охопили більше десяти міст.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply