Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

Актор збирає світлини України для свого проєкту

Автор:

|

Грудень 22, 2020

|

Рубрика:

Актор збирає світлини України для свого проєкту
Джозеф Ґордон-Льюїтт

Американський актор Джозеф Ґордон-Льюїтт звернувся через соціальну мережу до всіх охочих із проханням надіслати йому гарні фотографії України для його нового проєкту. «Привіт, друзі в Україні! Шукаю круті фото України для нового проєкту на моєму сайті HitRECord. Знайдіть кілька світлин, які ви зробили десь у країні, і додайте їх до проєкту», — написав він у Facebook, супроводжуючи посиланням на сайт. Своє звернення актор ілюстрував знімком, зробленим у Карпатах. Він зауважив, що цей проєкт також може бути цікавий письменникам та акторам. Для отримання додаткової інформації порадив завітати на його сайт.
Зараз на там уже опублікували чимало знімків. Тут можна знайти, зокрема, світлини з природою України, зображення Києва, Одеси, тунелю кохання в Клевані, Карпат, хатинки рибалки в Старому Солотвині, озера Світязь, замку в Підгірцях, Чорного моря і багато іншого.
Джозеф Леонард Ґордон-Льюїтт — актор, режисер, сценарист і продюсер. Став популярним завдяки ролі Томмі Соломона у комедійному серіалі «Третя планета від Сонця» (1996-2001), а також фільмам «Цеглина» (2005), «500 днів літа» (2009), «Початок» (2010), «Темний лицар повертається» та «Петля часу» (обидва — 2012).
Як повідомляв «Міст», Елізабет Бенкс збурила соціальні мережі новим різдвяним флешмобом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply