Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 29, 2023

Air Canada — найкраща, але пасажири, схоже, з цим не згодні

Автор:

|

Грудень 10, 2022

|

Рубрика:

Air Canada — найкраща, але пасажири, схоже, з цим не згодні

Учетверте поспіль Air Canada отримала звання найкращої авіакомпанії Північної Америки, хоча деякі пасажири з цим не погоджуються. Авіакомпанія отримала нагороду від часопису Global Traveler Magazine.
Водночас найбільша канадська авіакомпанія отримала чимало критики з боку пасажирів, які знову повернулися до активних авіаперельотів після пандемії.
У Twitter не могли залишитися осторонь і висловили свою незгоду: «Важко повірити, що авіакомпанія може отримати нагороду, коли її обслуговування клієнтів є найгіршим у галузі», — написав один користувач. «Якщо Air Canada — найкраща авіакомпанія, то навіть не хочу знати, якою може бути найгірша!» — міркує інший. «Це жарт?», — дивується третій. Ще в серпні Метью Льюїс, зірка саги про Гаррі Поттера, назвав Air Canada «найгіршою авіакомпанією в Північній Америці» — актора без жодних пояснень пересадили з носової в задню частину літака.
Однак, попри на критику, Air Canada отримала 2022-го багато нагород. Її назвали найкращою авіакомпанією за розмаїття розваг на облавку та найкращою авіакомпанією за меню бортового харчування, а також нагородили за найкращий преміум-економ клас. А в листопаді ц. р. Forbes назвав авіакомпанію одним із найкращих роботодавців світу. Вона посіла 162-ге місце серед 800 компаній світу.
Як повідомляв «Міст», в Air Canada є можливість переглядати фільми українською.

Марія Антін, Torontovka

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply