Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 12, 2022

Washington Post захищає імідж України

Автор:

|

Липень 26, 2017

|

Рубрика:

Washington Post захищає імідж України

Вміщена учора у мережі Twitter заява президента США Дональда Трампа про начебто втручання України в американські вибори, на думку однієї з найбільш респектабельних газет світу є поверхневим. Статтю у Washington Post з цього приводу 26 липня стисло викладають українські інтернет-портали.

Йдеться про те, що історії з втручанням Росії і України у минулорічні президентські  вибори у США здаються схожими лише на перший погляд. А якщо заглибитися в деталі, то це порівняння розвалюється, наголошує видання. Бо є ключова відмінність. Американські спецслужби виявили, що президент Росії Володимир Путін ініціював незаконні хакерські атаки і викрадення інформації з метою втрутитися у вибори в США і підірвати демократичну систему. Свідоцтв про санкціоновані керівництвом України спроби вплинути на результат виборів немає. Заява Білого дому про те, що американка українського походження Олександра Чалупа нібито збирала в українському посольстві компромат на Пола Манафорта, щоб передати у штаб Гілларі Клінтон не знаходить підтвердження.

Різняться і способм отримання компрометуючої інформації. Американська розвідка виявила, що Володимир Путін наказав зламати комп’ютерні системи американських політичних організацій. А пані Чалупа діяла самостійно, і відомості про виплати Полу Манафорту з «чорної каси» Партії регіонів були оприлюднені у відкритих джерелах як частина розслідування в Україні, а не отримані агентурним шляхом.

І найголовніше – Washington Post називає ще й фундаментальну відмінність: Україна вважається союзником США, а Росія – противником.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply