Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Вже знаємо, кого СБУ врятувала від замаху

Автор:

|

Січень 22, 2017

|

Рубрика:

Вже знаємо, кого СБУ врятувала від замаху

0122___04-1

Вчора на брифінгу голова Служби безпеки України (СБУ) Василь Грицак заявив, що вдалося перешкодити намірам групи злочинців убити одного з народних депутатів. Однак імені не назвали, бо той не давав на те згоди.

У неділю, 22 січня стали відомими деякі подробиці справи. Замах готували на депутата з «Народного фронту» Антона Геращенка. Найімовірніші мотиви – через діяльність сайту «Миротворець» та «жорстку, відкриту, публічну антиросійську діяльність». Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк у мережі Facebook. За його словами, замовниками замаху є російські спецслужби, а сам почерк дуже схожий на минулорічне вбивство журналіста Павла Шеремета. До того ж оперативники перевірять зв’язки між обома злочинами.

Виконавців замаху вже затримано. Рішенням Шевченківського районного суду Києва їм обрано запобіжний захід. Поки що підозрювані перебуватимуть два місяці під арештом без права внесення застави. Обом, раніше судимим уродженцям Донецької області та Криму, загрожує покарання аж до довічного ув’язнення. Одного із чоловіків нещодавно амністувала окупаційна влада Криму.

Сам Антон Геращенко вже встиг прокоментувати інцидент на своїй facebook-сторінці: «20 січня 2017 року – мій другий день народження». Нардеп сподівається – життя обох підозрюваних має бути «поза небезпекою», щоб вони допомогли розкрити «диверсійно-терористичну мережу, яка продовжує свою роботу в Україні».

Як зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, замах на пана Геращенка входить у цілісну систему затримань останнього часу, де використали підісланих кілерів, керованих з-за меж України. Поки що обговорюють можливості оприлюднення цих даних.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply