Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

Визнано доведеною провину Віктора Януковича

Автор:

|

Січень 24, 2019

|

Рубрика:

Визнано доведеною провину Віктора Януковича

В Оболонському районному суді Києва у четвер, 24 січня, відбулося оголошення вироку президентові-утікачу. У тісній залі суду не вистачило місця для всіх присутніх журналістів. Приблизно три десятки з них стоять у коридорі. Під приміщенням чергують наряди поліції.

Нагадаємо, Віктора Януковича, який переховується на території Росії, звинувачують у скоєнні низки злочинів. Зокрема у діях, що призвели до загибелі людей, та державній зраді. Прокуратура вимагає засудити екс-президента України до 15 років позбавлення волі. Визначене вироком остаточне покарання – 13 років позбавлення волі.

Оболонський суд почав розглядати його справу у травні 2017 року. Слухання відбувалося за спеціальною заочною процедурою у зв’язку з тим, що обвинувачений перебуває на території Росії. При цьому суд неодноразово пропонував йому брати участь у процесі методом відеоконференції.

Одним з головних доказів проти Віктора Януковича є його лист російському лідеру Володимиру Путіну від 1 березня 2014 року, в якому міститься прохання використати збройні сили Росії для «відновлення законності і правопорядку» в Україні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply