Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Виставлено невідому картину Ван Гога

Автор:

|

Січень 17, 2018

|

Рубрика:

Виставлено невідому картину Ван Гога

Як інформує 17 січня сайт ВВС-Україна, у Нідерландах показали громадськості досі не знане полотно роботи голландського художника Вінсента Ван Гога. Артефакт майже століття перебував у приватній колекції, тому для загалу залишався невідомим.

Старший науковий працівник музею Ван Гога в Амстердамі Тіо Меедендорп розповів, що картину ретельно й довго перевіряли. Вона схожа на формальний стиль Ван Гога, який він розвинув в Антверпенській академії мистецтв, перш ніж переїхати до Парижа, де його стиль став більш експериментальним.

Про цю роботу фахівці дізналися у 2013 році, коли її привезли у Музей Ван Гога для дослідження. Голландські родичі американського приватного колекціонера купили малюнок з галереї в Нідерландах у 1917 році. Але музей, на прохання колишнього власника, не повідомив про знахідку одразу.

Експерти музею Ван Гога вважають, що ескіз спочатку належав Джоанні ван Гог-Бонгер, дружині брата Вінсента Тео, яка пронумерувала його «123». Тоді у 1917 році малюнок продали. Коли науковці дістали ескіз з рамки, пан Меедендорф знайшов ззаду на малюнку номер «123».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply