Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Виставка «провалених справ» Юрія Луценка

Автор:

|

Листопад 12, 2018

|

Рубрика:

Виставка «провалених справ» Юрія Луценка

Вона відбулася у понеділок, 12  листопада, під спорудою Генеральної прокуратури України. Акцію організувала праворадикальна організація «С14». Активісти, а їх за повідомленнями ЗМІ зібралося кілька десятків, вимагали відставки генпрокурора Юрія Луценка.

Ініціаторам пікету не відмовиш у креативності. Вони розгорнули вздовж фасаду будівлі виставку «провалених справ». Акцію організатори анонсували як мирну. Проте охорону приміщення було посилено. Вхідні двері виявилися заблокованими зсередини. До протестувальників ніхто не вийшов,

Згодом виставку згорнули, але пообіцяли проводити такі акції регулярно. Пролунала також пропозиція провести пікет під стінами будинку Юрія Луценка, але невідомо, чи взялися за втілення цієї ідеї.

Генеральний прокурор Юрій Луценко виступаючи 6 листопада у парламенті зі звітом про розслідування вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк, заявляв про намір подати у відставку. Але потім повідомив, що залишається на посаді, бо Президент Петро Порошенко повернув йому заяву.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply